Simon Autósiskola
Üdvözlünk az oldalon!

"B" kategóriájú tanfolyamra való jelentkezés és vizsgára bocsátás feltételei:

Életkori feltétel: 16 és fél év betöltése

Vizsgára bocsátás feltételei:

• aki az egyéb feltételeknek megfelel és betöltötte 16 év 9. hónap életkort
  • a tanuló a tanfolyam kezdetétől (az első előadás dátumától) számított 9. hónapon belül jelenthető le elméleti vizsgára illetőleg ugyan ezen időponttól számított 12 hónapon belül sikeres elméleti vizsgát is kell tennie. Ezen határidőn túl a tanuló elméleti vizsgára kizárólag a tanfolyam megismétlését követően jelenthető le.
  • kitöltött jelentkezési lap
  • gyakorlati vizsgát csak a 17 életév betöltése után tehet
  • gyakorlati vizsgát csak a kötelező óraszám (29) levezetése, illetve az előírt menettávolság (580 km) teljesítése után tehet
  • vizsgadíj befizetése
  • érvényes orvosi alkalmassági igazolás

Vizsgaigazolás kiadásának feltételei:

• közúti elsősegélynyújtásból tett vizsga
  • 8 általános iskola  elvégzésének hitelt érdemlő módon történő igazolása.

Költségek:

Elméleti tandíj: 15000 Ft továbbá részletekben:

Gyakorlati vezetés:  3*10 óra (3*30000 Ft) összesen 90000 Ft elméleti és forgalmi vizsgadíj összesen 15600 Ft

Az elméleti vizsgára bocsátás feltételei:

Elméleti vizsgára az bocsátható aki a kitöltött jelentkezési laphoz csatolta az orvosi alkalmassági lapot és a 8 általános iskolai bizonyítvány fénymásolatát.

Jogosítvány kiadásának feltételei:

Az a személy, aki sikeres forgalmi vizsgát tett,  rendelkezik közúti elsősegélynyújtó kártyával, és eredeti sikeres 8 általános iskolai végzettségét bizonyító okmányát a Közlekedési Hatóságnál bemutatta az utolsó vizsgát követően,  Vizsgaigazolását átveheti és ezzel az okmányirodához megy személyesen.

Asztali nézet